ABC DETERGENT

http://abcdeterjan.com.tr/web_20216_2/index.aspx

ABC Detergjent është një nga prodhuesit më me përvojë dhe më të fortë të produkteve të pastrimit në Turqi dhe rajon. ABC Detergjent u krijua për […]

 • +90 216 537 71 40
 • Rüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cad. Gülsan Plaza No: 22 Kat: 4 Kavacık, Istanbul, Turkey

AD SPEDITION

AD SPEDITION shpk operon ne tregun shqipetar, ne fushen Agjensise Doganore dhe Spedicionere, qe nga viti 2016. Pavaresisht se jemi kompani e re, stafi qe merret […]

 • +355 (0) 692084632
 • Rr. Vore-Fushekruje, Terminali i ri i Doganes Tirane, Zyra nr. 22 Mucaj, Vore

AGNA GROUP

http://www.agnagroup.com

AGNA sh.a u krijua nga bashkimi i Anonime Kakavi dhe Agna Investitor. AGNA sh.a operon në dy sektorë kryesorë:  shpërndarje dhe prona të patundshme.Kompania e parë, Anonime Kakavi, u krijua në […]

 • +355 4 2 453 460
 • +355 4 4 200120
 • Autostrada Tiranë-Durrës Km 1, Tiranë, 1001, Albania

Alb-star shpk

http://www.albstar.al

ALB-STAR Ltd u krijua ne 1995 në Fier ku vazhdon të ushtrojë aktivitetet e saj kryesore. Rritja e kërkesave të tregut për shërbimet inxhinierike dhe të […]

 • +355 4 2280121
 • +355 4 2280120
 • Blvd. Dëshmorët e Kombit; Twin Towers, Kulla 2, kati 5/1, Tiranë, Albania

Albania Leasing

http://albanialeasing.com

Albania Leasing është një institucion financiar jo-bankar, i licensuar nga Banka e Shqipërisë, për të kryer aktivitetin e Qirasë Financiare (Financial Leasing). Albania Leasing është një […]

 • +355 4 4500394
 • Rr. Asim Zeneli, Nr. 12, Kati II, Tiranë, Albania
 • +355 4 2254770
 • Rruga e Barrikadave, Albsig HQ, Tirane, 1001

ALO PRINT

http://www.bosfor.al

Bosfor Design & Publicity operon në fushën e Reklamimit prej 10 vitesh. Kompania ofron tashmë në tregun shqiptar një koncept të ri dhe bashkëkohor dizenjimi, me […]

 • +355 4 222 0099
 • Rruga: “Frederik Shiroka”, Nr.61/1, Tiranë, Albania

AMG Food

http://www.amgfood.com

A.M.G sh.pk është një kompani private e themeluar nga vëllezërit Goxha me zyra të vendosura në Tiranë, Shqipëri. Kompania është themeluar në 2001 si rezultat i […]

 • + 355 47800 059
 • Rr.Tirane-Durres. Km.6 Kashare, Tirane, Albania

AULONA POL

http://www.aulonapol.al

Partneri juaj i Sigurisë Ne krijojmë një zgjidhje sigurie pro-aktive, të dizenjuar për ju, që jo vetëm plotëson nevojat tuaja, por edhe ju jep lirinë për […]

 • 04 22 50 168
 • “Aulona Pol 1” SH.P.S.F. Sheshi Wilson, Rruga:”Sulejman Delvina”, Ndërtesa 2, Hyrja 14, Ap. 4, Tirane, Albania

BALFIN GROUP

Balkan Finance Investment Group është një ndër grupet private investuese më të mëdha në Shqipëri dhe rajon. Portofoli i investimeve të Grupit mund të kategorizohet në […]

Berdica Cement

E themeluar në vitin 1994 si një importuese e përbërësve dhe aditivëve për industrinë ushqimore, Berdica u bë shpejt lider i kësaj fushe në tregun shqiptar. Në […]

Bilim Ilac

http://www.bilimilac.com.tr

E themeluar në vitin 1953, Bilim İlaç është një kompani 100% e kapitalit turk që prodhon dhe tregton barna, produkte strategjikisht të rëndësishme. Renditet e treta […]

 • Rr.Vllazen Huta Nr.116, Njesia Administrative Nr.2, Tirane

Boga & Associates

http://www.bogalaw.com

Boga & Associates u krijua në vitin 1994 si një nga zyrat e para ligjore në Shqipëri, duke fituar reputacion falë ofrimit cilësor të shërbimeve ligjore, fiskale […]

 • +355 4 225 1050
 • 40/3 Ibrahim Rugova Str., Tirana, 1019, Albania

BREÇANI R.O.S.P

http://www.brecani-security.com

Misioni ynë është të garantojmë sigurinë e klientëve tanë. Prej vitesh ne kryejmë shërbimin e Ruajtjes dhe të Sigurisë Fizike duke ju siguruar qetësi dhe siguri […]

 • 044504925
 • Rruga Papa Gjon Pali II ABA Center, Tirana, Albania

CC LAW OFFICE

http://www.cclaw.al

CC LAW është një firmë ligjore në Tiranë që ofron shërbime ligjore që synojnë t’i përshtaten më mirë interesave të klientëve tanë në lidhje me efikasitetin, […]

 • +355 4 2235 651
 • Rruga Panorama, Nd. 10, H. 31, Ap. 4, Njësia Administrative Nr. 9, Tirana, Albania

Deloitte Albania and Deloitte Legal Shpk

http://www.deloitte.com

Deloitte në Shqipëri, e themeluar në vitin 1996, është një nga shoqëritë kryesore të shërbimeve profesionale në vend, e cila ofron shërbime në fushat e auditimit, […]

 • Ms Sabina Lalaj
 • +355(4) 4517978
 • Deloitte Albania Sh.p.k, Maksim Caslli, Drejtor për Deloitte në Shqipëri & Kosovë. Sabina Lalaj, Drejtore për Deloitte Legal Shpk, Tirana, 1000, Albania
 • 067 400 0098
 • Rruga Kajo Karafili, në qendër të Tiranës Pallati Bimbash, Hyrja 1, Kati 3-te, Tiranë, 1001

Dolsar Muhendislik

http://www.dolsar.com.tr/EN/belge/2-3/home-page.html

E themeluar në vitin 1971, DOLSAR është një instituticion komplet i pavarur nga firmat   kontraktuese dhe prodhuese e cila ofron shërbime inxhinierike, arkitekturore, këshilluese dhe mbikëqyrëse […]

 • +90 312 417 90 00
 • DOLSAR Binası, Kennedy Caddesi No: 43 Kavaklıdere, Ankara, 06660, Turkey
 • +355 68 904 0070
 • Autostrada Tirane-Durres,Km11

Ernst & Young Albania

http://www.ey.com/al/en/home

Ernst&Young Albania (EY)  është një lider global në sigurimin, taksat, transaksionet dhe shërbimet këshillëdhënëse. Në nivel lokal, ne jemi të vendosur të bëjmë pjesën tonë në […]

 • +355 42 41 95 75
 • , Tirana, Albania

ESA

http://www.esa.al

Shoqëria ESA që nga viti 2008 e deri më sot ofron një gamë të madhe shërbimesh si tregëtimi i tonerave origjinalë, rimbushje e cilësisë më të […]

 • +355672183412
 • Rruga Lord Bajroni/ Laprak, Tirane, Albania

Infoweb Media

Infoweb Media është një nga platformat kryesore mediatike në Shqipëri. Platforma e nisi rrugëtimin e saj në vitin 2009 kur një grup gazetarësh profesionistë vendosën të […]

 • Bulevardi Qemal Stafa, Kati I-re, zyra 112Lagja 'Luigj, Gurakuqi' / Hotel Skampa, Elbasan

MAK Albania Sheraton

https://www.maktiranahotel.com

MAK Albania Hotel, pjesë e Kastrati Group, është hoteli i parë me 5 yje i një marke nderkombëtare i hapur në kryeqytetin shqiptar! Hoteli ofron një […]

 • +355.(04).227.4707
 • +355.(04).227.4711
 • Sheshi Italia, Tirana, Albania

NEW YORK UNIVERSITY

http://www.unyt.edu.al

Universiteti i New York-ut në Tiranë (UNYT) u themelua në vitin 2002 si pjesë e Rrjetit të Institucioneve Arsimore të New York College (NYC) dhe ishte […]

 • "Kodra e Diellit", Tirana, Albania

NILL’S

http://www.nills.com

NILL’S Furniture sjell në tregun shqiptar eksperiencën më shumë se 55 vjeçarenë 50 shtete të botës në sektorin e arredimit me mobilje cilësore, unike dhe luksoze. […]

 • +355 069 40 88 825

OSHAEDU

http://www.oshaedu.com

Kompania është themeluar në janar 2020 dhe ka ofruar shërbime shëndetësore dhe të sigurisë në punë në projektin TOKI në qytetin e Laç. Kompania ofron të […]

 • 00355 69 350 57 75

PricewaterhouseCoopers

http://www.pwc.com/al/en.html

PricewaterhouseCoopers(PwC) është lider i ofrimit të shërbimeve profesionale në botë, me një rrjet firmash në 156 vende të botës dhe me mbi 295,000 punonjës, që ofrojnë […]

 • +355 4 22 42 254
 • Rruga Ibrahim Rugova, Sky Tower, 9/1 floor, Tirane

SALILLARI

http://www.salillari.al

SALILLARI shpk, është themeluar si një kompani ndërtimi në 1994 ne Berat. Që atëherë, kompania ka zgjeruar veprimtarinë e saj në të gjithë vendin nga Shkodra […]

 • +355 47 644 047
 • Rruga e Vjetër Vorë - Marikaj, km 1, Tirana, Albania

SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA

SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA është themeluar në vitin 1999 ndërsa sot, është kompania më e madhe dhe më e besueshme e Sigurimeve në Shqipëri. Kompania është […]

 • +355 4 22 33 308
 • +355 4 22 50 220
 • SIGAL Business Center, Blv. “Zogu I”, Nr 1, Tirane, Albania

SPITALI I SYRIT GOZAKADEMI

http://www.seewell.al

Rreth nesh Klinika e syrit “See Well” e regjistruar ne QKR si “EyeAlbania Academy” me nr. NIPT-i: L91619015V ndodhet në qendër të Tiranës (Bllok) dhe ofron […]

 • +355 42 33 7777
 • Adresa: Rr. “Ibrahim Rugova”, Bllok-midis “cioccolatitaliani” & “+39”, TIRANË

Studio Permbarimore Shkrela

Studio Permbarimore “Shkrela”, ofron shërbimin e “Ekzekutimit të Titujve të Ekzekutimit” të gjithë Subjekteve Fizike ose Juridike, Enteve Shtetërore ose Private, Bankave ose  Institucioneve të tjerë Financiare. […]

 • 067 201 83 89
 • , Tirane

Tashko Pustina

http://tashkopustina.com

I themeluar në vitin 2002 në Tiranë, Tashko Pustina njihet si një nga firmat  që është zhvilluar më shpejt në fushën juridike te tregtisë në Shqipëri. […]

 • Rruga Ibrahim Rugova No. 5, Sky Tower 13/4, Tirana, 1000, Albania

Trium Communication

http://www.trium.al

Trium Communications siguron shërbim të plotë të komunikimi për klientët kombëtarë dhe ndërkombëtarë, duke investuar në markat e tyre dhe ofruar reklamim dhe marketingun  e tyre […]

 • +355 4 240 03 59
 • Rr. Abdyl Frasheri, Pallati HEKLA, Seksioni B, Kati 2, Tirana, Albania

VAS GROUP

VAS GROUP është krijuar në vitin 1994 dhe sot  njihet si një nga kompanitë më solide në treg duke përfshirë brenda grupit emra të mirënjohur në […]

 • , Tirana, Albania